Новина

ГО “Відповідальні громадяни” та Лиманська МВА уклали Меморандум про співпрацю

Об’єднання зусиль, розширення партнерських зв’язків та спільна боротьба за гідне життя для людей – наші ключові принципи. На підтвердження цього ми інформуємо про ще один важливий крок у цьому напрямі. Наразі, Громадська організація “Відповідальні громадяни” уклала Меморандум про співпрацю з Лиманською міською військовою адміністрацією Краматорського району Донецької області. 

“Цей Меморандум укладений з метою консолідувати зусилля у реалізації програм та проєктів соціального захисту населення громади. Маємо впевненість, що налагоджена взаємодія з органами державної влади, допоможе швидше та ефективніше реагувати на потреби людей, які потерпають від наслідків війни, потрапили у складні життєві умови та потребують багаторівневих програм підтримки. Меморандум, фактично закріпив нашу спільну мету працювати задля гідного життя людей”,- заявила Голова правління ГО “Відповідальні громадяни” Ольга Коссе. 

Важливим етапом цієї спільної роботи, буде інформування міжнародних партнерів  про потреби мешканців Лиманської громади. 

Нагадаємо, що зараз ГО “Відповідальні громадяни” реалізують  в Лиманській громаді проєкт Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні: “Надання послуг з психосоціальної підтримки, захисту та освіти родинам з дітьми в Харківській, Донецькій, Дніпропетровській та Запорізькій областях”, який реалізується ГО “Відповідальні громадяни”. Цей проєкт містить в собі психосоціальну підтримку родин з дітьми та надання їм за потребою освітніх, соціальних, юридичних, медичних послуг. 

Більше новин