• Закрита вакансія
Опубліковано 15.04.2024

ГО “Відповідальні громадяни” оголошує про відкриття вакансії спеціаліста з безпеки

Вакансія спеціаліста із безпеки відкривається в проєкті «Місцева, інклюзивна та різнобічна екстрена допомога населенню, яке постраждало внаслідок війни в Україні (LIVES) 3.0».

Партнер проєкту: Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps.

Проектні обов’язки:

  • Консультації  программного менеджера та інших співробітників з усіх питань безпеки та захисту у визначеній територіальній громаді.
  • Застосування та контроль виконання встановлених організацією політик та процедур управління ризиками безпеки з питань безпеки та охорони.
  • Надання рекомендацій з метою забезпечення постійного дотримання Заходів з управління ризиками для безпеки (ЗУРБ) та Заходів з безпеки житла (ЗБЖ), а також здійснення контролю за виконанням цих рекомендацій для забезпечення їх впровадження в територіальній громаді.
  • Сприяння плануванню, координації та здійсненню евакуації та переміщення персоналу.
  • Здійснення моніторингу та відстеження всіх польових місій на всіх стадіях їх проведення.

Звертаємо увагу, що передбачається віддалений формат роботи.

Вимоги до кандидата:

  • Вища освіта в галузі безпеки та управління ризиками, військових наук, державного управління, правоохоронних органів, права або в суміжних галузях.
  • Від 2-х років відповідного досвіду роботи в сфері управління ризиками в сфері безпеки або в службах безпеки та охорони у сфері національної безпеки та/або у військовій сфері.
  • Робоче знання англійської мови є бажаним.

Резюме для участі в конкурсі на дану вакансію мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: info@responsiblecitizens.org

Термін подання документів – до 24 квітня 2024 року.
Термін оголошення результатів конкурсу – до 26 квітня 2024 року.

ГО “Відповідальні громадяни” категорично засуджує всі види насильства, сексуальної експлуатації та наруги, в тому числі по відношенню до дітей, як такі, що порушують права людини та підривають базові цінності Організації Об’єднаних Націй (ООН). Запобігання такій поведінці та підтримка постраждалих  шляхом забезпечення швидкої, доречної й ефективної відповіді на всі повідомлення про сексуальні домагання та сексуальну експлуатацію і наругу є одним з пріоритетів організації. Буде проводитися перевірка біографічних даних, рекомендаційних листів і довідок кандидатів щодо причетності до СЕН (Сексуальної експлуатації та нарузі). Етична поведінка кандидата є частиною щорічної атестації.