«У дітей повертається мотивація до навчання», — вчителька історії з Кривого Рогу
«Перші результати вражають», — каже Тетяна Василівна, яка викладає історію в Кривому Розі.
У вересні в громадах Дніпропетровської області стартували заняття з надолуження освітніх втрат. Можливість наздогнати шкільну програму відкрита для школярів від 6 до 17 років, які не змогли повністю отримати знання через війну.
«Ми майже два роки навчали дітей онлайн, ще з часів пандемії. Потім — повномасштабне вторгнення. Багато родин евакуювалися, не було змоги приділяти достатньо часу повноцінному засвоєнню шкільної програми, і це, звісно, дуже відобразилося на дітях: на їхніх результатах навчання, загальному розвитку, а також на здатності будувати причинно-наслідкові зв’язки», — каже Тетяна Василівна, вчителька історії в школі Кривого Рогу.
Зараз Тетяна збирає групи до шести учнів кілька разів на тиждень, щоб підтягнути дітей 7-х, 8-х та 9-х класів. Програма з надолуження освітніх втрат у громадах Дніпропетровської області стала можливою за фінансової підтримки уряду Фарерських островів.
«Мій пріоритет — щоб діти були повністю залучені. Тому засвоєння матеріалу ми проводимо через особистий досвід, конкурси, історичні брейн-ринги. Це дає дуже потужний ефект. У дітей повертається азарт до отримання нових знань і справжня зацікавленість у темах», — підкреслює Тетяна.
Вчителька наголошує, що через події останніх років у дітей, які навіть уже вивчали певні теми, виникають проблеми із засвоєнням матеріалу. Усі ці проблеми Тетяна Василівна зараз долає на позакласних інтенсивах.
«Перші результати вже вражають. А найближчим часом ми разом спланували навіть відвідати історично-краєзнавчий музей міста. Це надзвичайно корисний досвід для засвоєння теоретичного матеріалу, якого нас позбавляє війна. Звісно, безпекові питання — насамперед: музей обладнаний укриттям на випадок тривоги», — підкреслює Тетяна Василівна.
Catch-up-класи працюють у громадах Кривого Рогу та Марганцю до кінця року. У рамках цієї програми, яку реалізує ГО “Відповідальні громадяни” діти зможуть покращити знання з усіх основних шкільних предметів, підготуватися до іспитів або подальшого навчання у вищих навчальних закладах.
Більше новин
-
Завершили освітній проєкт «Побудова стійкості через розвиток» у партнерстві з World Vision International
Цей проєкт команда ГО «Відповідальні громадяни» втілила у чотирьох регіонах на Сході України.
-
1 вересня розпочинається новий проєкт ГО «Відповідальні громадяни» з Урядом Фарерських островів
Проєкт спрямований на те, щоб подолати освітні втрати школярів на сході України, які не мали змоги повноцінно засвоїти навчальні програми.
-
Психологічна підтримка родин з дітьми: досвід Запоріжжя
Психологи ГО «Відповідальні громадяни» у співпраці із Запорізьким міським центром соціальних служб проводять комплексну роботу для підтримки родин із дітьми. Для ко...
-
Стартував новий проєкт LIVES 3.0
Проєкт реалізується у межах однойменної програми у партнерстві з Mercy Corps та за фінансової підтримки уряду Великої Британії.
-
“Зараз допомога – це більше, ніж допомога. Це надія” – жителька Авдіївки Ольга Сергіївна
Ользі Сергіївні цього року виповнилося 72 роки. Понад 40 років вона пропрацювала на Авдіївському коксохімічному заводі. Останні 25 – в управлінні капітального ...
-
Оголошуємо набір на тренінг з кар’єрного розвитку/UPD Реєстрація закрита
ГО «Відповідальні громадяни» у партнерстві з Mercy Corps та за фінансової підтримки уряду Великої Британії раді повідомити про запуск нового освітнього напрямку для...
-
600 дітей з Дніпропетровщини взяли участь у заході до Дня захисту дітей
ГО «Відповідальні громадяни» стали партнером свята, яке проходило на льодовій арені.
-
Працюємо на випередження на прифронтових
Реалізується наш проєкт у партнерстві з World Vision International в рамках якого місцеві мешканці можуть зареєструватися на багатоцільову грошову допомогу.