Новина

Привезли допомогу до 15 прифронтових громад

Чотири місяці кропіткої роботи та тони виданої гуманітарної допомоги. З такими результатами ми завершили наш проєкт, який був реалізований у партнерстві з World Vision та ADH. В цей раз ми орієнтувалися на адаптивне швидке гуманітарне реагування для задоволення нагальних потреб домогосподарства, що постраждали від війни.

Отже, кому і де змогли допомогти?

Родинам з дітьми, людям з інвалідністю, внутрішньо переміщенним особам у 15 прифронтових громадах Донецької, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської областей.

Це був багатогалузевий проєкт, в межах якого ми підтримали 8 572 людини. Зокрема, допомога була зосереджена на видачі продуктових та гігієнічних наборів, теплих ковдр, води, обігрівачів, та печей. Окремо, забезпечили меблями та технікою шелтери, в яких на данний час проживає більше 2 тисяч людей. А також, опалювальними матеріалами.

“Працюючи в гуманітарній сфері майже 10 років, ми чітко розуміємо, що наближення зими – один із найважчих факторів, що ускладнює життя на прифронтових територіях. Більшість людей, що там проживають мають обмежені фінансові можливості. Ускладнює ситуацію і відсутність комунікацій: світла, води, опалення. Тому створення цього проєкту, перш за все, було обумовлено запитами людей на які ми оперативно реагуємо”, – коментує Ольга Коссе, голова правління ГО “Відповідальні громадяни”.

Ми пишаємося тим, що разом з нашими партнерами та за сприяння органів місцевої влади змогли значно покращити життя людей. Особливо це стосується внутрішньо переміщених осіб та родин з дітьми, які проживають у шелтерах. Наша команда прагнула максимально підтримати тих , хто втратив свої оселі та засоби до існування, створивши умови, де їм буде тепло та комфортно.

Якщо ви були учасником цього проєкту та отримали допомогу, будь ласка, заповніть форму зворотного зв’язку. Ваша відповідь має значення:

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSf1Bd8EXcwl8N…/viewform

Більше новин