Проєкт: “Будуємо майбутнє”
01 грудня 2023 року стартував наш спільний проєкт з World Vision International, який тривав до 31 травня 2024 року та охопив Донецьку, Запорізьку та Дніпропетровську області.
В рамках цієї партнерської програми бенефіціари змогли опанувати додаткові навички, пройти курси англійської мови та стати учасниками тренінгів з soft skills та business skills та з питань захисту. Такі навчальні програми розроблені як для молоді, так і для дорослих.
Скільки людей охоплені проєктом за напрямами:
1. Курси англійської мови тривалістю 3 місяці – 90 дорослих і 180 дітей та молоді віком 14- 24 роки.
2. Тренінги з формування навичок soft skills, де основні бенефіціари це молодь. Вони отримали користь від навчання завдяки формуванню базових навичок лідерства, комунікації, прийняття рішень. Всього 3 600 підлітків та молоді, та 400 дорослих.
3. Тренінги з формування бізнес-навичок – 3 600 підлітків та молоді та 400 дорослих.
4. Опанування додаткових навичок для підвищення можливостей працевлаштування (курси краси – майстер манікюру, бровісти та майстри по роботі з віями, перукарі; SMM-спеціаліст, бухгалтер тощо). Всього 270 жінок.
5. Тренінги з питань захисту (правила поводження в небезпечних для життя ситуаціях) прослухають 300 дорослих та 300 підлітків.
Проєктом охоплені мешканці Краматорської, Дружківської, Покровської, Новодонецької, Добропільської, Мирноградської громад Донецької області, Запорізької та Кушугумської громад Запорізької області, м.Харків, Кам’янське, Магдаленівка, Личків Дніпропетровської області.
Більше проєктів
-
Освітні програми для дітей та молодіJam Session ІДИ НА ЗВУК – благодійні музичні вечориЗавершенийЯкщо вам цікаво, де збираються місцеві музиканти і хто вони такі – ласкаво просимо на ИДИ НА ЗВУК Jam Session.В рамках програми підтримки молодіжної акти...
-
Психосоціальна підтримка сімей з дітьмиАрт-терапія для учасників програми «МИРНЕ ЛІТО – ДІТЯМ ДОНБАСУ»ЗавершенийГуманітарний штаб Ріната Ахметова реалізує проект “Мирне літо – дітям Донбасу”, починаючі з 2015 року. Щоліта діти у віці 8-14 років, які прожівають в населених пун...
-
Проект «Чорні дні Донбасу»АктивнийЗ травня 2014 року ми працюємо в найбільш небезпечних районах зони конфлікту на Сході України. Ми постійно підтримуємо людей з гарячих точок.
-
Проекти гуманітарного реагуванняЗакупівля зимового дитячого одягу від компанії TurbowebЗавершенийОднією з найбільших статей витрат для сім’ї з маленькими дітьми є покупка одягу на холодну пору року. Ми в цьому остаточно переконалися, коли розпочали збір заявок на надання адресної допомоги сім’ям, які постраждали від війни. За перший місяць ми отримали понад 12 тисяч звернень і значну частину з них складали прохання допомогти з одягом.
-
Проекти гуманітарного реагуванняНадання багатоцільової грошової допомоги мешканцям прифронтових громад Дніпропетровської, Донецької, Запорізької областей – “Ukraine Cash Consortium”. Підсумки.ЗавершенийВ результаті реалізації проєкту грошову допомогу отримали 33 072 особи.
-
Психосоціальна підтримка сімей з дітьмиПсихосоціальна підтримка для сімей з дітьми на деокупованих територіях ХарківщиниЗавершенийПротягом трьох місяців на Харківщині працювали мобільні бригади ГО «Відповідальні громадяни», які надавали психосоціальну підтримку для сімей з дітьми. Головна цікавість проєкту в тому, що він націлений на мешканців нещодавно звільнених територій в Ізюмській та Балаклійській громадах, особливо в навколишніх селах.
-
Проекти гуманітарного реагуванняТеплий одяг для дітей з Донецької та Харківської областей. «СОС діти. Програма екстреної допомоги»Завершений52 родини отримали теплі речі для своїх дітей завдяки проєкту «СОС діти. Програма екстреної допомоги» від ГО «Відповідальні громадяни» та СОС Дитячі Містечка Україна. Цей проєкт реалізовувався в межах Донецької та Харківської областей – включно з деокупованими територіями. Також в рамкахпроєкту заплановані видача продуктових, гігієнічних та медичних наборів.
-
Проекти гуманітарного реагуванняПроєкт: “Надання групових грошових переказів, багатоцільової грошової допомоги та психосоціальної підтримки населенню, яке постраждало від конфлікту, та переміщеним особам у Куп’янському та Богодухівському районах Харківської області”АктивнийПеріод реалізації: 1 вересня 2025 року – 31 травня 2026 року