Новина

Понад 10 тисяч людей стали учасниками нашого освітнього проєкту

«Всі отримані знання допомогли мені успішно пройти важливу співбесіду. В цьому місяці вже готуюся виходити на нову роботу. А в планах мрію відкривати власний бізнес та займатися випічкою та десертами», – про це нам розповіла 34-річна Марина з Дніпропетровської області. Жінка стала учасницею нашого освітнього проєкту, який ГО «Відповідальні громадяни» впроваджують у партнерстві з World Vision International.

Зокрема, цей проєкт був спрямований на те, щоб допомогти людям отримати корисні у будь-якій діяльності м’які навички (soft skills) та бізнес навички (business skills).

Щоб реалізувати цю програму були спеціально відібрані майбутні тьютори, які пройшли навчання за авторськими програмами. А зараз вони змогли провести навчання для понад 10 тисяч людей в чотирьох регіонах України, які охоплює наш проєкт.

«Учасники нашої освітньої програми отримали важливі навички у двох напрямах. Перший – це розвиток м’яких навичок, а саме: планування та постановки цілей, критичного мислення, навичок ефективної комунікації, прийняття рішень та креативного мислення – це суттєві конкурентні переваги, які допоможуть будувати кар’єру у будь-якому професійному напрямі. Другий напрям – це розвиток бізнес-компетенцій, який відриває можливості для розширення власного фахового досвіду та дозволяє планувати майбутнє в поточній або новій професії на зовсім іншому рівні, – підкреслює керівник освітніх проєктів ГО «Відповідальні громадяни» Олена Бєлоліпцева.

Проєкт ГО «Відповідальні громадяни» та World Vision International триває. В рамках нього різними освітніми програмами мають бути охоплені понад 15 тисяч підлітків, молоді та дорослих людей.

Більше новин