Об’єднуємося в акції “16 днів проти насильства”!
Щороку з 25 листопада до 10 грудня світ об’єднується в рамках акції “16 днів проти насильства”. В Україні ця кампанія має особливе значення, адже війна стала каталізатором численних конфліктів у родинах, значно збільшивши рівень стресу, тривожності та психологічного навантаження.
Для організації “Відповідальні громадяни” протидія та профілактика насильства є важливим елементом нашої роботи. Ми активно працюємо над тим, щоб забезпечити безпечне середовище для дітей та їх батьків/опікунів. Наші мобільні бригади психосоціальної допомоги, а також Простори дружні до дитини, регулярно проводять консультації та тренінги, спрямовані на запобігання насильству та зниження рівня агресії в родинах. Паралельно наші фахівці працюють із емоційними травмами, спричиненими війною, надаючи підтримку родинам для відновлення внутрішнього балансу та допомагаючи знаходити ресурси для подолання труднощів.
Особливу увагу ми приділяємо зміцненню родинних стосунків: навчання здоровій комунікації, пошуку спільних точок опори та збереженню єдності родини в часи випробувань.
Протягом кампанії ми проводимо безоплатні консультації та тематичні заходи, спрямовані на підтримку родин і дітей. Дізнатися більше про наші ініціативи можна в групах Просторів дружніх до дитини в соціальних мережах або записавшись на консультацію за вказаними контактами +380 66 56 700 16.
Мобільні бригади психосоціальної підтримки та Простори дружні до дитини працюють в межах проєкту “Посилення потенціалу громад у наданні основних послуг із захисту та життєстійкості в Харківській, Донецькій, Дніпропетровській та Запорізькій областях”, який реалізується ГО “Відповідальні громадяни” за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансової підтримки USAID.



Більше новин
-
Кожна дитина заслуговує на тепло, турботу й увагуДо Всесвітнього дня сиріт команда ГО «Відповідальні громадяни» спільно з Департаментом охорони здоров’я провела захід у дитячій міській лікарні Запоріжжя.
-
Відправили гуманітарну допомогу до Дніпропетровської областіВідправлення включали зарядні та комунікаційні пристрої, необхідні для забезпечення стабільного зв’язку під час можливих відключень електроенергії.
-
У Запоріжжі провели навчання з розвитку сімейних форм вихованняГО «Відповідальні громадяни» у партнерстві із Запорізьким обласним центром соціальних служб, в межах проєкту UNICEF Ukraine , провели навчання для представників соціальних служб громад Запорізької області, присвячене темі створення та розвитку сімейних форм виховання.
-
Рік підтримки та дій: підсумки 2024 року від «Відповідальних громадян»Ми розвивали партнерства, зміцнювали громади, підтримували ініціативи самих людей. Усе це — завдяки нашим партнерам, донорам, фаховій та відповідальній команді й підтримці громад. Звіт — це не лише цифри. Це доказ того, що спільні дії здатні приносити позитивні змін.
-
«Відповідальні громадяни» розпочали роботу експертної групи освітянГО «Відповідальні громадяни» провели першу зустріч міжрегіональної робочої групи освітян, яка об’єднала 20 фахівців із різних регіонів України. Ініціатива стала відповіддю на виклики, з якими стикається сфера освіти в умовах війни, та спрямована на пошук ефективних рішень для подолання освітніх втрат.
-
«У дітей повертається мотивація до навчання», — вчителька історії з Кривого РогуУ вересні в громадах Дніпропетровської області стартували заняття з надолуження освітніх втрат.
-
З Днем волонтера: Від реагування до програмної підтримкиВолонтерство стало тим фундаментом, на якому виросли “Відповідальні громадяни”. Сьогодні ми висловлюємо вдячність усім, хто продовжує волонтерську роботу. Ваша залученість робить суспільсьво сильнішим й допомагає людям отримати необхідну підтримку навіть у найскладніших умовах.
-
Зростати попри бар’єри: Поліна і команда, що поручПідтримка надається в межах проєкту "Посилення потенціалу громад у наданні основних послуг із захисту та життєстійкості в Харківській, Донецькій, Дніпропетровській та Запорізькій областях", який реалізує ГО "Відповідальні громадяни" за підтримки UNICEF Ukraine