Новина

Голова правління ГО «Відповідальні громадяни» Ольга Коссе взяла участь у тренінгу для лідерів НПО

Словацька організація Hekima зібрала у м. Кошице представників 25 провідних громадських організацій України, які ведуть найактивнішу діяльність у гуманітарній сфері. Вже кілька років поспіль команда Hekima об’єднує зусилля для напрацювання практик професійної підтримки громадських діячів у Європі, які докладають значних зусиль у гуманітарній сфері. Ця ініціатива розвивається у партнерстві з Центром Європи та Євразії Вайзера та Інститутом Вільяма Девідсона при Мічиганському університеті.

Цього року серед запрошених до тижневого семінару з лідерства в місті Кошице була голова правління ГО «Відповідальні громадяни» Ольга Коссе.

«Ефективність громадського сектору в теперішній час має надзвичайну вагу та вплив на процеси в гуманітарному секторі країни. Тому, як ніколи, важливо зміцнювати власний потенціал та підтримувати темпи розвитку. Розширення досвіду та керівних практик у такій насиченій семінарській програмі, яку підготували наші міжнародні партнери, насамперед має довготривалу ефективність для подальшого сталого розвитку організації. Це сприяє підвищенню наших професійних компетенцій та адаптивності до нових викликів, що в результаті забезпечує найбільшу результативність нашої роботи», — підкреслює голова правління ГО «Відповідальні громадяни» Ольга Коссе.

До програми семінару від викладацьких команд WDI Мічиганського та Корнелльського університетів входили теми підвищення ефективності роботи організацій через правильне балансування між робочим та позаробочим часом, підтримки та мотивації команди, зовнішніх комунікацій та практичні питання розвитку лідерських навичок, креативного мислення, які є основою успішного керування проєктами в гуманітарному секторі.

Ми дякуємо Hekima та команді Мічиганського університету за підтримку громадського сектору в Україні.

Більше новин